Kel Adam Göründü ! Kara Borsa Geri Döndü !

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName:
BEĞENİLEN 148 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 10 Mar 2021 13:23

[YENİ!] Kural 9: Kaçak mal almak risklidir ama buna değer.

Beni burada görmeyi beklemiyordun, değil mi? Tüccarı unut. Adamın işini ele geçirdim, Gizli Ambarından birkaç havalı araç arakladım. Şimdi Kara Borsada kuralları ben koyuyorum. Bu da, sevgili müşterim, senin için çok daha avantajlı. Malları direkt benden alabilecekken aracıya ne gerek var?

Bu merdiven altı satışa katılıp şansını denemeni öneririm. İşler şöyle yürüyecek:

• Gizli Ambarı açmak için benden özel bir erişim anahtarı satın alacaksın.

• Önceki Kara Borsalarda yer alan araçlardan biri Ambarda seni bekliyor olacak. Tuşa tıklayarak satın alınabilen tüm araçların listesine göz atabilirsin.
  • Ek takviyelerde kredi harcarsan önceki Kara Borsalardan sana diğer havalı araçları getireceğim. Kilidi ilk açılan tank ve ek takviyelerden araçlar boş yuvalara gönderilecek. Bu araçlar Ambar kapanana kadar seçilebilecek.
  • Mevcut yuvalardan sadece bir araç seçebilirsin.

Gizli Ambarı açtığında ya da ek takviyeler için ödeme yaptığında Garajında yer alan ya da kurtarabileceğin araçları almazsın. Her takviye özgün bir araç içerir ve aynı tankı iki kere almazsın. Erişim anahtarı ve ek takviyeler için harcanan miktar iade edilmez.

• 4 kereye kadar ek takviye alabilirsin. Hepsi, Gizli Ambardaki tankların ne kadarına zaten sahip olduğuna bağlı. Müteakip her takviyenin fiyatı daha yüksek. Aşağıdaki tabloyu incele.

1. TAKVİYE 900.000 KREDİ
    2. TAKVİYE 1.150.000 KREDİ
    3. TAKVİYE 1.400.000 KREDİ
    4. TAKVİYE 1.650.000 KREDİ

• Erişim anahtarı satışa çıktıktan sonra satın almak, Gizli Ambarı açmak, takviyeler almak ve bir araç seçmek için için 24 saatin var.
  • Bir anahtar aldıktan sonra Gizli Ambarı açmadıysan satış sona erdikten sonra araçlardan bir tanesi otomatik olarak hesabına geçecek.
  • Gizli Ambarı açtıktan sonra bir araç seçmediysen satış sona erdikten sonra araç otomatik olarak hesabına geçecek.
  • Bir teslimat sipariş ettikten sonra bir araç seçmediysen satış sona erdikten sonra son teslimattaki araç hesabına geçecek.
  • Eğer önceki Kara Borsalarda yer alan tüm araçlara sahipsen veya halihazırda satılmış olan bu araçları Depoda kurtarabiliyorsan Gizli Ambar senin için mevcut olmayacak. Satılan tüm tankları kurtarıp kurtaramayacağını öğrenmek için Depoya göz atmayı unutma.

[*]ResimVIIIResimleKpz M 41 90 mm GF  
[*]ResimIIIResimFCM 36 Pak 40  
[*]ResimVIIIResimType 59 G  
[*]ResimIIIResimSexton I  
[*]ResimXResimFV215b (183)  
[*]ResimVResimPz.Kpfw. V/IV  
[*]ResimVIIIResimWZ-111 Alpine Tiger  
[*]ResimVIIIResimT34 B  
[*]ResimVResimPz.Kpfw. IV hydrostat.  
[*]ResimVIIIResimIS-6 B  
[*]ResimIIIResimPz.Kpfw. II Ausf. J  
[*]ResimXResimAMX 50 Foch (155)  
[*]ResimVIIIResimCaernarvon Action X  
[*]ResimVIIIResimLansen C  
[*]ResimVIIResimAMX 13 57 GF  
[*]ResimVIIIResimChrysler K GF  
[*]ResimVResim105 leFH18B2  
[*]ResimIIIResimSU-76I  
[*]ResimIIResimPz.Kpfw. 38H 735 (f)  
[*]ResimVIIIResimSchwarzpanzer 58  
[*]ResimVIIIResimPanhard EBR 75 (FL 10)  
[*]ResimIIIResimBT-SV  

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 148 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 10 Mar 2021 13:48

Olay oldukça basit. Kafa karıştıracak birşey yok.

• Size teklif olarak sunulabilecek tanklara "GİZLİ AMBAR ÜRÜNLERİ" düğmesine tıklayıp görebiliyorsunuz.

Image
    Bendeki listede toplam 10 ürün var.
    Ekran görüntüsünde gözükmeyen bir de FCM 36 Pak 40 var.

• 5.000 altın verip ambarın erişim anahtarını alıyorsunuz.

ImageImageImageImage

• Ambar açılıp size ilk olarak bir tank seçeneği sunuluyor. Sunulan tankı beğenirseniz, başka teklif istemeden direk tankı alabiliyorsunuz.

Image

• Beğenmediniz mi ? 900.000 kredi ödeyerek yeni bir teklif istiyorsunuz.

Image

• Onu da mı beğenmediniz ? 1.150.000 kredi daha ödeyerek yeni bir teklif istiyorsunuz.

Image

• Onu da mı beğenmediniz ? 1.400.000 kredi daha ödeyerek yeni bir teklif istiyorsunuz.

Image

• Onu da mı beğenmediniz ? 1.650.000 kredi daha ödeyerek yeni bir teklif istiyorsunuz.

Image

• Ve evet artık başka teklif isteyemiyorsunuz. Size sunulan 5 tanktan birini seçmek zorundasınız.

Image

• Süre bitiminde eğer hiçbir tank seçmezseniz, son teklif edilen tank garaja otomatik gelir.

Tüm teklifleri görmek istediğinizde toplamda 5.000 Altın ve 5.100.000 Kredi harcamış oluyorsunuz.

Type 59 G çıkma ihtimali çok düşük olsa da, size sunulan "GİZLİ AMBAR ÜRÜNLERİ" listesinde garajınızda olmayan sadece 5 tank varsa, Type 59 G yi kesin alabiliyorsunuz gibi bir durum var.

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 148 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 10 Mar 2021 14:23

Yol verin, yol verin....

Type 59 G'ye yol açın lütfen...

Resim

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 148 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 11 Mar 2021 05:25

Resim

Evet 2021 Karaborsa'sını çok güzel bir şekilde tamamlamış olduk.
En azından benim açımdan oldukça bereketli geçti.

"NIMMERMEHR" 3B Stil (E 50 ausf. M için) • 255 Altın
:USA: :P8: :MT: TL-1 LPC • 8.100.000 Kredi
:UK: :P8: :TD: Turtle Mk. I • 6.000.000 Kredi
:CHN: :OX: :HT: WZ-111 QILIN • 30.100.001 Kredi
:USSR: :OX: :MT: T-22 medium • 42.575.001 Kredi
:CHN: :P8: :MT: Type 59 G • 5.000 Altın + 5.100.000 Kredi

Bu seneki Karaborsa'da toplam 91.875.002 Kredi + 5.255 Altın harcamış oldum.
Altınlar dahil hepsi beleş olunca tabii tadı daha bir güzel oluyor.

Bu güzel etkinlik için WarGaming'e teşekkürü bir borç bilirim.
Turtle Mk. I etkinliğinde ki hatayı telafi etmemesini ise yadırgadığımı belirtmek isterim.

Kullanıcı avatarı
BlackLycan
Site Editör
WoTName: BlackLycan
BEĞENİLEN 53 MESAJ

Mesaj gönderen BlackLycan » 11 Mar 2021 13:52

çalıştığım için t22 yi kaçırdım.. wg nin saçmalığı yüzünden turtle ı alamadım !! Ben gidip bi kenarda yorganıma sarılıp ağlicam ... :P desemde güzel alış verişlerimizde oldu darısı seneye .. olurda seneye yine yakalayabilirsem bu sefer hedef 100 M kredi ile karaborsaya girmek bu sene 80 M yetmedi :P

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 148 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 11 Mar 2021 14:12

Benim için işin güzel tarafı 3 karaborsada da hiç tank vs.. satıp zarar etmedim. Daha gene tank satmadan bir 100m kredilik karaborsaya girerim :)

Ha tabii söylerken kolay ama tabiii ben hep hazırlıklıyım. Şimdi mesela seneye karaborsa gelmeyecek bile olsa, kredi kasıcam.
Bir oyuncunun hazırda her zaman 100m-200m kredisi olması lazım :)

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 148 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 11 Mar 2021 14:30

Ve filmin sonu...

“KARABORSA” sayfasına dön